Главная > Новини > Колегіальність – запорука важливих рішень

Колегіальність – запорука важливих рішень


24-04-2018. Разместил: admin
Напередодні Дня довкілля відбулось чергове засідання науково - технічної ради національного природного парку «Кармелюкове Поділля» - дорадчого колегіального органу , який розглянув ряд питань, що мають важливе значення для подальшого планування діяльності Парку.
Це засідання було ознаменовано зміною наукового куратора Парку. В 2018 році було укладено угода про наукове кураторство з природничо- географічним
факультетом Вінницького державного педагогічного університету ім.
М. Коцюбинського. При спільні плани доповів представник куратора доцент кафедри географії доктор географічних наук, професор Гудзевич А.В.
Головним питанням, яке розглядалось на НТР було затвердження V тому Літопису природи – основної наукової теми Парку . Особливістю цього тому є те, що в ньому підводяться підсумки наукової діяльності за останні п’ять років для Парку, практично, з початку діяльності .
Члени НТР, розглянули доповідь начальника наукового відділу, кандидата географічних наук Любченка В.Є, відмітили значний обсяг роботи , яку здійснив Парк по інвентаризації, моніторингу в природних комплексах, а також актуальність розроблених природоохоронних заходів по збереженню та відновленню флори та фауни.
Логічним продовженням теми засідання був розгляд проекту Програми по збереженню та відтворенню береки лікарської на території НПП «Кармелюкове Поділля».
За відгуками доктора сільськогосподарських наук, академіка Лісівничих наук України, професора Л.П Леонтяка, розроблена Програма є своєчасною та актуальною, так як цей малопоширений, рідкісний реліктовий вид флори Поділля зазнає значного негативного впливу, має науковий статус зникаючого виду і потребує ряду заходів по його дослідженню.
На разі було розглянуто ще ряд питань, які потребують термінового вирішення. Серед них - підготовка до VII міжнародного молодіжного форуму «Південне Поділля - перлина України», який вже став візитівкою Чечельниччини.
Також внесено на розгляд питання стану лісових насаджень БРКА ДП «Бершадський райагроліс», які знаходяться в межах природно-заповідного фонду, планування санітарно - оздоровчих заходів ДП « Чечельницьке ЛГ» на 2019 рік та дотримання природоохоронного режиму території Парку.
В ході проведення НТР було розглянуто ще ряд поточних питань, які виникли за останні пів року . Адже вже традиційно засідання НТР відбувається два рази на рік.
В засіданні прийняло участь 15 членів ради, які активно долучились до розгляду порядку денного.
В ході обговорення було прийнято конструктивні рішення, важливі для подальшого розвитку природно - заповідної установи.

Головний природознавець парку
Дудник Г.Л

Колегіальність – запорука важливих рішень

Колегіальність – запорука важливих рішень

Колегіальність – запорука важливих рішень

Колегіальність – запорука важливих рішень

Колегіальність – запорука важливих рішень

скачать dle 10.1русский торрент трекер
Вернуться назад