Главная > Новини > Семінар зібрав усіх не байдужих

Семінар зібрав усіх не байдужих


23-02-2018. Разместил: admin

19 лютого 2018 року в національному природному парку «Кармелюкове Поділля» відбувся семінар на тему: «Туристична привабливість регіону».
Актуальність розгляду саме цього питання полягає у збалансованому поєднанні розвитку туризму в національних парках, та ретельно продуманого підходу до використання цінних і вразливих природних ресурсів.
Вирішення проблем, пов’язаних з розвитком туризму на території національного парку і в його охоронній зоні комплексне питання, яке потребує залучення зовнішніх ресурсів (інтелектуальних, матеріальних і фінансових), а також побудови партнерських відносин з місцевими органами влади, різними комерційними і не комерційними організаціями, місцевим населенням. Тому природоохоронні території, які мають напрацьований туристичний продукт, можуть стати джерелом робочих місць і доходів у місцеву економіку, завдяки створенню туристичної інфраструктури: готелів, закладів харчування, зелених садиб та надання сервісних послуг.
В роботі семінарі взяли участь представники Чечельницької районної та селищної ради, спеціалісти відділу культури і туризму, освітяни, бібліотекарі, етнограф, кандидат історичних наук, доцент Вінницького державного педагогічного університету, краєзнавець В. Косаківський та працівники природоохоронної установи.
Роботу семінару розпочав директор Парку Романчук О.П. В., який зазначив, що восени 2018року планується проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції на тему: «Роль національних природних парків в розвитку туризму». Семінар, в свою чергу, дасть можливість об’єднати зусилля всіх зацікавлених в розвитку туризму у нашому регіоні в підготовці та проведенні запланованої конференції.
Начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Стороженко Л.І. представила організаційний комітет конференції та ознайомила присутніх з програмою її проведення.
Кандидат історичних наук, доцент Вінницького державного педагогічного університету В. Косаківський, батьківщиною якого є Чечельницька земля - усім присутнім, у книгах, вишиванках, фото-спогадах, зібраних архівних даних та цінних пам’ятних матеріалах презентував багатство рідного краю.
Про рекреаційно-туристичний потенціал НПП «Кармелюкове Поділля» та важливість розвитку еко-туризму доповідала головний природознавець установи Дудник Г.Л.
Начальник наукового відділу Любченко В.Є. акцентував увагу присутніх на розвитку наукового туризму.
Загалом на семінарі було озвучено багато цікавих ідей, щодо розвитку сільського зеленого туризму, створення музею, сільських зелених садиб. Ці питання зацікавили учасників семінару і виявили неабиякі жваві обговорення.
До початку роботи конференції планується випустити збірник матеріалів, в якому будуть висвітлені у формі статей рекреаційні можливості, туристичний потенціал, проблеми створення туристичної інфраструктури та шляхи їх вирішення. Основними дописувачами збірника мають стати учасники семінару.
Ми сподіваємось, що даний захід стане початком великої роботи і викличе зацікавленість місцевої влади, жителів, підприємців у розвитку туризму, і в кінцевому результаті, приведе до максимального залучення місцевого населення до процесу обслуговування туристів, а також сприяння соціальному розвитку даної місцевості.

Стороженко Л.І.
нач.відділу еколого-освітньої роботи
та рекреаційного благоустрою

Семінар зібрав усіх не байдужих

Семінар зібрав усіх не байдужих

Семінар зібрав усіх не байдужих

Семінар зібрав усіх не байдужих

Семінар зібрав усіх не байдужих

Семінар зібрав усіх не байдужих

Семінар зібрав усіх не байдужих

Семінар зібрав усіх не байдужих

скачать dle 10.1русский торрент трекер
Вернуться назад