» » Національний Природний парк «Кармелюкове Поділля»
Информация к новости
  • Переглядів: 461
  • Автор: admin
  • Дата: 24-12-2015
24-12-2015

Національний Природний парк «Кармелюкове Поділля»

Категорія: Новини

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» ( Вінницька область) прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі «До чистих джерел», який був проведений Міністерством екології та природних ресурсів Україниз 30 жовтня по 1 грудня 2015 року.
Метою даного Конкурсу є розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.
На конкурс було подано роботу «Де вода – там і життя». Тема роботи – збереження та відновлення водних об’єктів на території національного природного парку «Кармелюкове Поділля».
Об’єкт проведення роботи – джерело, яке знаходиться на території Червоно-Гребельського природоохоронного науково-дослідного відділення, в урочищі «Анютино» (територія Тартацької сільської Ради), розташоване на узліссі, біля села Анютино. Результатом проведеної роботи стало створення рекреаційного пункту «Анютине джерело».
Серед відзначених 23-ох конкурсних робіт в категорії «Колективи земле- і водокористувачів», робота Парку зайняла ІІІ призове місце.


Національний Природний парк «Кармелюкове Поділля»
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.