» » ( Роздуми про людей хороших )
Информация к новости
  • Переглядів: 502
  • Автор: admin
  • Дата: 24-06-2015
24-06-2015

( Роздуми про людей хороших )

Категорія: Новини

«Намальовані квіти не пахнуть, пахнуть ті, що посаджені і доглянуті з любов’ю»
Ось за таким життєвим принципом, не відступаючи ні на крок ні вправо, ні вліво, не відстаючи від ритму наших непростих життєвих буденностей, живе і працює сьогодні трудовий колектив національного природного парку «Кармелюкове Поділля».
Мої роздуми про цих людей аж ніяк не претендують на якусь категоричну вичерпність. Колектив створювався і зростав на наших очах. Ми щодня і щогодини бачили його людей, його керівників, його конкретні трудові справи і будні. У кожного з нас уже або склалась, або поступово ще формується своя власна думка і оцінка щодо нього.
Власне, у мене ця думка вже є і хочу поділитись нею з читачами.
Погодьтесь, не просто сьогодні звичайній людині, а тим більше новоствореному підприємству чи установі, відвоювати місце під сонцем. За нього треба боротись і боротись, інколи навіть довгими роками. Причин безліч. В країні йде війна, ми на шляху значних реформаторських змін, благеньке (якщо не сказати більше) соціальне фінансове забезпечення людей, скорочення всіх витратних бюджетних асигнувань і т. д. і т. д.
І поки дехто ( а таких, на жаль, ще є та й є ) «вирішують» справи на рівні нудних балачок та обіцянок, замість конкретного діла пускають людям такий густий словесний туман, що хоч в око стрельни, поки скиглять і трагічно прицмокують язиками з приводу відсутності грошей та фінансової скрути – трудівники нашого національного природного парку наполегливо і вперто працюють. В сьогоднішніх реаліях вони не «зіщулились», не «присіли», не «сховали голову в пісок», сподіваючись на чудо-щось чи на чудо-когось. В О Н И П Р А Ц Ю Ю Т Ь !!!
Зрозуміло, що в такій обстановці їм самим аж ніяк не під силу вирішувати архіскладні екологічні та інші проблеми державної ваги. Допомога потрібна. А з іншого боку, допомагати ж потрібно тим, хто закачавши рукави і затягнувши паски, пітніє від роботи і наближає час благополуччя для країни. Саме вони і є такими.
За короткий час від дня створення і до сьогоднішнього дня, керівництво НПП « Кармелюкове Поділля» зуміло відпрацювати такий ритм роботи, результатом якого стала ціла низка конкретних корисних справ, спрямованих на збереження лісових багатств і майбутнього нашої матінки-землі.
Не ставлю собі за мету перераховувати всі з них ( тільки з останніх можна було б назвати і недавню Міжнародну конференцію, і регіональний молодіжний форум «Південне Поділля- перлина України», а чого варта їх діяльність по залученню шкільної молоді до збереження природи ) і не тільки.
Але от на одній події, яка відбулась, не можу не зупинитись. Це- нагородження створеної ними газети « Вісник Кармелюкового Поділля» почесним дипломом за перемогу в обласному конкурсі «Заохочувальна премія» та прийняття її членом спілки журналістів Вінниччини. Це справді подія. І для району і для колективу. Бо не кожна районна громада в області може похизуватись таким специфічним і цікавим виданням, а тим більше, не кожен трудовий колектив ( особисто я щось і не пригадую таких ).
Не секрет, що за останні роки ми навчились нищити природу, причому, як мовиться, нищити з вітерцем. У нас з’явились не просто шкідники в особі людей й високопосадових керівників, у нас з’явились вампіри зеленого царства, які не рахуються ні з чим.
В цей же час редакційна колегія газети національного парку в складі відповідальної за випуск Н. Агопян, членів Г.Дудник, Л. Стороженко, Т. Сташенко з безпосередньою участю керівника О. Романчука на сторінках свого видання висвітлюють зразки зовсім іншого відношення. В кожному їх номері живуть любов до рідного краю, тепло натруджених рук людських своїх працівників, і тих для кого природа наче друга матір.
Повірте, це не так просто. Це щиро, відверто, від душі. А саме головне, це не якась там псевдожурналістика, а це талант поєднаний з величезним бажанням виступати від імені природи із закликом « Не губіть мене, я ще знадоблюсь всім людям».
Знаю і вірю, що з нашою допомогою, « всіх і вся» в районі, газета « Вісник Кармелюкового Поділля» обов’язково стане відомим виданням і буде на почесному місці серед лауреатів уже Всеукраїнських конкурсів. Переконаний в цьому.
А щодо тих, хто працює в цьому чудовому колективі, то дуже хотів би, щоб мої слова стали пророчими. Ви знайшли себе в житті, своє щастя в роботі і я переконаний, що ви обов’язково пожнете те, що сієте, а сієте ви сьогодні дуже славно. Хоч і не тільки троянд, а й колючих шипів у вашому майбутньому буде ой ще скільки. Але для вас, мені здається, це саме те, що потрібно, бо що ж це за чудова квітка та й без шипів.
Шановний читачу! Вибач за елементи лірики, але повір ці люди заслуговують найкращих слів вдячності. Вони такі! І дай їм Бог такими й залишитись!

М.Колосов - член Спілки журналістів України
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.