» » Виховуємо спільно
Информация к новости
  • Просмотров: 310
  • Автор: admin
  • Дата: 25-05-2015
25-05-2015

Виховуємо спільно

Категорія: Новини

З нагоди Всесвітнього дня Землі та тижня екології 22 квітня відбулося методичне об’єднання вчителів біології та хімії на тему «Позакласна і гурткова робота» за співпраці працівників НПП «Кармелюкове Поділля».
Учасники семінару обговорювали шляхи формування екологічної компетентності учнів, пізнавальну діяльність на уроках, виховання морально-цілісного ставлення до свого здоров’я, почуття особистої відповідальності за стан навколишнього середовища. З’ясували проблемні питання, обмінялися досвідом та матеріалами для впровадження в роботу.
Для пізнання перспектив національного природного парку та поліпшення співпраці провідний фахівець з рекреації Агопя’н Н. В. представила педагогам ілюстровану презентацію про діяльність НПП «Кармелюкове Поділля», а науковий співробітник Шпак Н. П. презентувала присутнім залучення учнів до ведення науково-дослідної роботи.
Парк представив новостворений екологічний гурток «Первоцвіт», основна мета якого формування у школярів розуміння взаємозв’язку природних явищ, вироблення вмінь ведення фенологічних спостережень, виховання екологічно грамотної поведінки в природі. Гурток передбачає поетапне навчання дітей починаючи з першого класу і до випуску із школи. Такий підхід дасть можливість системного формування екологічної свідомості з наймолодшого віку до часу, коли в людини уже сформовано світогляд. У програмі заплановано використання різноманітних форм і методів подачі матеріалу: акції, екскурсії, конкурси, практичні роботи.
Були намічені перспективи подальшої співпраці: проведення семінарів, участь у конкурсах, конференціях, проведення екскурсій, зустрічей, лекцій, надання вчителям необхідної інформації для проведення уроків та позакласних заходів, організація гурткової роботи.
На семінарі панувала творча і дружня атмосфера.


Виховуємо спільно

Виховуємо спільно

Виховуємо спільно

Виховуємо спільно
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.