» » Екологічний гурток «Первоцвіт»
Информация к новости
  • Переглядів: 497
  • Автор: admin
  • Дата: 25-05-2015
25-05-2015

Екологічний гурток «Первоцвіт»

Категорія: Новини

В сьогоденні глибоко постає потреба у формуванні екологічної свідомості в молодшого покоління. Майбутній стан природного середовища значною мірою залежить від успішного здійснення екологічного виховання, формування у підростаючого покоління нового свідомого, відповідального, доброго ставлення до природи, розвитку екологічної етики.
Саме тому, в національному природному парку «Кармелюкове Поділля», з метою гармонізації взаємин людини з природою, започатковано діяльність екологічного гуртка «Первоцвіт», який проводиться на базі комунального закладу «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. № 2».
Гурток передбачає поетапне навчання дітей починаючи з першого класу і до випуску із школи. Такий підхід дасть можливість системного формування екологічної свідомості з наймолодшого віку до часу, коли в людини уже сформовано світогляд.
Програма гуртка не просто дає суму знань, умінь і навичок, а формує уявлення про цілісну картину світу, самоорганізацію та саморозвиток природи, взаємовідносин тваринного, рослинного й антропогенного світів. Діти вчаться співвідносити екологічні знання з життєвим досвідом та накопичувати морально-етичні уявлення, загальнокультурних елементів та ерудиції.
Заняття в гуртку дає можливість задовольнити різноманітні індивідуальні запити й інтереси дітей, закріпити і розширити знання учнів, збуджує і розвиває пізнавальні інтереси до вивчення природи і творчі здібності.
Не важливо, чи стануть гуртківці в майбутньому екологами або захисниками природи, але дбайливе ставлення до природи, основи екологічної культури виховані в шкільному віці, збережуться на все життя.

Екологічний гурток «Первоцвіт»

Екологічний гурток «Первоцвіт»

Екологічний гурток «Первоцвіт»

Екологічний гурток «Первоцвіт»
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.