» » В пошуках партнерства
Информация к новости
  • Переглядів: 748
  • Автор: admin
  • Дата: 29-04-2015
29-04-2015

В пошуках партнерства

Категорія: Новини

В пошуках партнерства


23-25 квітня в Чечельницькому районі (Вінницька область) перебувала делегація в складі 7 осіб з Кішкаренської примерії Синжерейського району Республіки Молдова.
Мета даного візиту:
- ознайомлення з кращими практиками впровадження молдавських проектів українськими місцевими органами самоврядування;
- ідентифікація партнерів (органів місцевого самоврядування з України та Республіки Молдова) по транскордонним проектaм;
- забезпечення підтримки у створенні партнерства (місцевого самоврядування), у тому числі з громадськими організаціями за проектами місцевого розвитку, також в обговоренні та обґрунтуванні складання угоди;
- консолідація здібностей учасників, створення реального партнерства та проектних ідей.

В пошуках партнерства


25 квітня делегація завітала в національний природний парк «Кармелюкове Поділля». Гостей зустріли: директор Парку Романчук О.П., головний природознавець Дудник Г.Л., провідний фахівець з рекреації, голова громадської організації «Принцип рівноваги» Агоп'ян Н.В. та провідний інженер з охорони тваринного світу, президент громадської організації «Спортивний клуб «Сапсан» Таранець Д.М.
До уваги гостей були представлені презентації про діяльність Парку, урочище «Вишенька», де планується створити стаціонарний рекреаційний пункт та спортивного клубу «Сапсан», як партнера національного природного парку «Кармелюкове Поділля».

В пошуках партнерства


Зустріч було продовжено в урочищі «Вишенька». Молдавські друзі були зачаровані краєвидами та унікальною природою даної місцевості. Вони підкреслили, що дана земельна ділянка має великий потенціал, щодо рекреаційного розвитку.
Дирекція Парку запросила учнівську команду з Молдови на IV регіональний молодіжний форум «Південне Поділля – перлина України», який відбудеться в червні місяці.

В пошуках партнерства


В пошуках партнерства


Колектив Парку покладає великі надії на дану зустріч. Ми сподіваємось, що наші гості стануть нам надійними партнерами в написанні грантових проектів, за допомогою яких, в урочищі «Вишенька» буде створено сучасну рекреаційну зону.
Провідний фахівець з рекреації Агоп'ян Н.В.
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.