» » Посадили ліс спільними зусиллями
Информация к новости
  • Переглядів: 627
  • Автор: admin
  • Дата: 7-04-2015
7-04-2015

Посадили ліс спільними зусиллями

Категорія: Новини

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 21 березня Міжнародним днем лісів. Цей день покликаний привернути увагу до важливості значення лісів для життя на планеті, підвищити обізнаність суспільства про їх надзвичайно важливу роль. Міжнародний день лісів відзначають в усіх країнах світу.

Посадили ліс спільними зусиллями


За традицією, починаючи з 2006 року, щороку, 21-го березня Державне агентство лісових ресурсів України розпочинає Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках».
Метою започаткованої Держлісагентством України Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

Посадили ліс спільними зусиллями


До цієї Акції долучились працівники національного природного парку «Кармелюкове Поділля», які спільно з працівниками державного підприємства «Чечельницьке лісове господарство» 27 березня прийняли участь в посадці лісу на ділянці суцільних санітарних рубок. Посадку проводили ручним способом за допомогою спеціального знаряддя, який має назву «меч Колесова», призначений для посадки сіянців.
Садили дуб звичайний та береку лікарську. Всього на 1 га було висаджено понад 5 тис. сіянців. День був сонячним, з легким весняним вітерцем - і працювалося дружно, весело, з вогником. Так, що до обіду з поставленим завданням впорались. Посадка проводилась в Дохнянському лісництві.

Посадили ліс спільними зусиллями


Працівники Парку, особливо служба державної охорони, постійно допомагають лісівникам у проведенні весняної лісокультурної компанії, адже від того, як вчасно буде проведена посадка залежить приживлюваність висаджених сіянців, якість майбутнього лісу.
Мудрі люди кажуть, що участь у весняній посадці дерев надає кожному з нас можливість поговорити з нащадками. Адже дерева служать багатьом поколінням. І через роки хтось подякує нам за посаджений ліс.

Тетяна Сташенко,
провідний фахівець з екологічної освіти
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.