» » Україна - подорожі та туризм
Информация к новости
  • Переглядів: 727
  • Автор: admin
  • Дата: 7-04-2015
7-04-2015

Україна - подорожі та туризм

Категорія: Новини

Екотуризм та подорожі по Україні – це дві великі теми 21-ї Міжнародної виставки UITT 2015 «Україна - подорожі та туризм», що відбулася в Києві 25-27 березня. Організатори - ДП «Прем'єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія). Місце проведення - Міжнародний виставковий центр.

Україна - подорожі та туризм


UITT - це головна міжнародна виставка в Україні, яка відображає загальну картину сучасного туристичного ринку. Участь у виставці взяли національні туристичні організації та представники туристичного бізнесу: Болгарії, Грузії, Домініканської Республіки, Ірану, Іспанії, Ізраїлю, Кіпру, Куби, Литви, Республіки Мальдіви, Словенії, Таїланду, Тунісу, Туреччини, Угорщини, України, Хорватії та інші.

Україна - подорожі та туризм


Увага до розвитку екологічного туризму, активного і пізнавального відпочинку на природі динамічно зростає у всьому світі, також в останні роки набирає популярності в Україні. Велосипедний, водний, пішохідний та інші види активного відпочинку все більше стають модними незалежно від віку та соціального стану. Місць такого відпочинку в Україні дуже багато. Але на даному етапі Україна є справжньою terra incognita – невідомою землею не тільки для іноземних мандрівників: чимало природних територій, місць та окремих пам’яток є майже невідомими для багатьох українців.

Україна - подорожі та туризм


Вперше на виставці була представлена спеціальна експозиція «Екотуризм в Україні». Її організовали національні природні парки України з ініціативи Української асоціації активного та екологічного туризму та за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України. Тема експозиції – еко- та пригодницькі тури, майстер-класи та презентації кожного з парків, дегустації регіональних продуктів.
Із 48 національних природних парків України участь у виставці прийняли 21, серед яких було запрошено перший і єдиний на Вінниччині Парк «Кармелюкове Поділля».

Україна - подорожі та туризм


На виставку було представлено відеопрезентацію, яка надала відвідувачам інформацію про цінні природні території Парку, які є привабливими для розвитку екологічного туризму та розроблені екологічні стежки і туристичні маршрути, а також цікаві заходи, які проводяться в зоні діяльності Парку. Було підготовлено експозицію оберегів, які традиційно використовуються у побуті населення Південного Поділля. Головним оберегом українського народу став коровай, яким частувала відвідувачів делегація національного природного парку. Також охочі могли познайомитися з колекцією стилізованих ляльок-мотанок та арома-подушок із духмяних подільських трав. Гостям виставки було запропоновано роздатковий матеріал, який знайомив з природними комплексами та історико-культурною спадщиною: буклети «Край, де живе сон…», «Національний природний парк «Кармелюкове Поділля», «Емблема НПП»; брошуру «Дивосвіт Кармелюкового Поділля».

Україна - подорожі та туризм


На виставці відбулася церемонія нагородження лідерів активного і екологічного туризму в рамках першого Національного конкурсу Ukrainian Adventureand Ecotourism Awards, який асоціація проводила разом із журналом «Міжнародний туризм» та асоціацією журналістів «Туристичний прес-клуб України». Серед національних природних парків було нагороджено НПП «Карпатський».
В рамках виставки проводився круглий стіл «Інновації та кращі рішення для активного та екологічного туризму» та презентація проекту для партнерів: «Підтримка національних парків – підтримка майбутнього України» , а також інфотур до Міжрічинського регіонального ландшафтного парку.

Україна - подорожі та туризм


Унікальні природні об’єкти, відвідати які хотіли б не тільки жителі України, а й іноземні гості, є базою для формування туристичних продуктів. Виважене поєднання природоохоронної та туристичної діяльності сприяє, як збереженню природи, так і створенню нових робочих місць, об’єднанню місцевих громад, збалансованому соціально-економічному розвитку територій діяльності НПП «Кармелюкове Поділля». Ми сподіваємось, що участь у виставці дасть поштовх для нового, більш якісного етапу розвитку туристичної інфраструктури зони діяльності Парку та розширить сферу рекреаційних послуг установи.

Україна - подорожі та туризм


За участь у 21-й Міжнародній виставці «Україна – подорожі та туризм» національному природному парку «Кармелюкове Поділля» вручено диплом та інформацію про нього внесено до каталогу «Екологічний туризм та національні природні парки України».

Ганна Дудник,
головний природознавець НПП «Кармелюкове Поділля»
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.