» » Стежками «Кармелюкового Поділля»
Информация к новости
  • Переглядів: 432
  • Автор: admin
  • Дата: 18-11-2014
18-11-2014

Стежками «Кармелюкового Поділля»

Категорія: Новини

7.05.2014 року національним природним парком «Кармелюкове Поділля», спільно з «Івашківським навчально-виховним комплексом І-ІІІ ступенів», було проведено свято «Стежками «Кармелюкового Поділля» з нагоди Дня екологічної освіти.
Захід проходив на території ботанічного заказника «Бритавський», що входить до території Парку, біля пам’ятника Юрію Штедінгу, герою Грамадянської війни.
Директор школи Бурдейний Василь Григорович на урочистій лінійці ознайомив присутніх з програмою заходу. Свято розпочалося з вшанування пам'яті загиблого.
Однією складовою заходу було прокладання екологічних стежок. Працівники Парку провели теоретичне заняття по прокладанню еколого-освітніх стежок та ознайомили дітей з історією їх виникнення. Отримані знання під керівництвом працівників відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою закріпили на практиці, проклавши стежки «Таємниці Бритавського лісу» та «Подорож лісовими стежками». Кожна з них мала сім зупинок та розкрила перед присутніми красу і неповторність природи національного Парку, дала можливість відчути зв'язок з навколишнім світом та усвідомити себе його частинкою. Стежками було охоплено значну частину різноманіття тваринного та рослинного світу даної території.
Діти навчилися бути уважними, спостережливими та збагатилися новими екологічними знаннями. Проведений захід засвідчив актуальність екологічної та рекреаційної роботи серед учнівської молоді.
По закінченню заходу вчителі та учні даної школи подякували за цікаву, повчальну зустріч та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю. Стежками «Кармелюкового Поділля»
Стежками «Кармелюкового Поділля»
Стежками «Кармелюкового Поділля»
Стежками «Кармелюкового Поділля»скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.