» » Екологічна акція «Чисте довкілля»
Информация к новости
  • Переглядів: 430
  • Автор: admin
  • Дата: 10-04-2014
10-04-2014

Екологічна акція «Чисте довкілля»

Категорія: Новини

Природна краса зникає під купами сміття – люди мають все менше простору для здорового відпочинку. І ця проблема стосується кожного. І так само кожен із нас своїми простими діями і активною громадською позицією може сприяти вирішенню цієї проблеми.
У четвер, 10 квітня працівники НПП «Кармелюкове Поділля» долучились до екологічної акції «Чисте довкілля». Проводився благоустрій території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Усадьба гр. Орлова» в смт. Чечельник.
Мета акції - привернути увагу небайдужих людей до екологічної ситуації в регіоні, бути активними у важливій справі благоустрою і санітарній очистці території історичної пам’ятки.
В маєтку князя Орлова, який він успадкував в 1871 році, був посаджений красивий парк, облаштований фонтанами, огороджений кам’яним муром. У парку князь побудував двоповерховий дзеркальний маєток з усіма необхідними допоміжними спорудами – конторою прикажчика, пекарнею, їдальнею, кузнею, а також житлові будинки для прислуги. Було збудовано водопровід, по якому вода з джерела по керамічних трубах текла до маєтку, де забезпечувала і палац і фонтани в парку. На території маєтку був побудований кінний завод, де розводили знаменитих орловських рисаків. Також тут був іподром.
Нажаль, до наших часів збереглися лише будинок управляючого, олійня, кузня та парк з частиною огорожі. І сьогодні в парку полюбляють відпочивати жителі селища.
Площа парку була поділена на частини для прибирання між кількома організаціями селища. Працівники НПП добросовісно віднеслися до прибирання своєї території.
У результаті проведеного заходу по благоустрою було очищено від сміття відведену частину території, ліквідовано стихійне сміттєзвалище та розчищено площу від чагарників.
Ми надіємось, що наступного року приєднаються й праівники з інших установ та небайдужі люди. Адже, прибравши сміття хоча б один раз, людина відповідальніше ставитиметься до навколишнього середовища і не буде смітити.скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.