» » В гостях у автошколи
Информация к новости
  • Переглядів: 305
  • Автор: admin
  • Дата: 18-11-2014
18-11-2014

В гостях у автошколи

Категорія: Новини

З метою інформування більш широких верств населення про діяльність національного природного парку «Кармелюкове Поділля» вирішили завітати до автошколи. Це наші найближчі сусіди, з якими ми ділимо дах будівлі колишнього військкомату, щоб не наслідувати вислів: «Ті, хто найближчі, ті дізнаються в останню чергу».
Нас радо зустрів завідувач автошколи Юрій Пертович, який проводив заняття в зручному, спеціально обладнаному класі. Групу слухачів складали учні 11 класу КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІст. №1».
У формі відео презентації працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою ознайомили присутніх з структурою, діяльністю національного природного парку. Особлива увага була звернена на проведення наукових досліджень, різноманітних екологічних акцій, тематичних презентацій, краєзнавчих заходів, прокладання туристичних маршрутів. Слайди рідкісної та унікальної в, своєму роді, флори Парку викликали жвавий діалог між фахівцями та слухачами автошколи.
Також, з майбутніми автомобілістами, проводилась бесіда про місце автомобілів в навколишньому природному середовищі, а саме вплив вихлопних викидів. Для наочності було продемонстровано відеофільм «Альтернативні види палива».
Було дуже приємно від теплої зустрічі та щирої зацікавленості слухачів та господарів автошколи, які запропонували нам співпрацю. Сподіваємось, в подальшому, на подібну зустріч з дорослими слухачами автошколи.скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.