» » Літературні екологічні читання.
Информация к новости
  • Переглядів: 405
  • Автор: admin
  • Дата: 18-11-2014
18-11-2014

Літературні екологічні читання.

Категорія: Новини

Оточуючий нас світ – справа надзвичайно цікава і корисна. А долучитися до неї можуть не лише дорослі, але й діти.
Діти, які вже змалку вчаться любити природу і навіть намагаються практичними заходами довести серйозність своїх намірів щодо охорони довкілля, коли виростуть, стануть свідомими громадянами в екологічних питаннях. Саме це і є метою еколого-освітньої роботи.
Нещодавно працівниками НПП "Кармелюкове Поділля" спільно з Чечельницькою районною дитячою бібліотекою проведений еколого-освітній захід «Чому існує Червона книга». Діти дізнались для чого створено Червону книгу, від кого потрібно охороняти рослини та тварини, які є червонокнижними видами Чечельниччини.
Учениці 6 класу Чечельницької СЗШ №1 Кирилюк Інна, Борщ Таня, Корнієнко Таня та Бесєда Валентина декламували вірші на екологічну тематику, та розповідали про рідкісні рослини, які вони зустрічали в природі.
А бібліотекар Ірина Косаківська, відділу обслуговування 6-9 класів, провела огляд науково-екологічної літератури по темі «Нехай панує на Землі краса».
Школярі мали змогу поділитись своїми враженнями та власними спостереженнями про природу рідного краю. В спілкуванні дітей з працівниками Парку та бібліотеки було задано чимало запитань.
Шестикласників найбільше цікавили причини зникнення рослин у природі та чи можна їх відновити.
- Занести рідкісних рослин і тварин до «Червоної книги» - лише частина справи, - висловили свої думки Усатий Максим та Павлишин В’ячеслав, - потрібно ще й багато робити для їх охорони й збереження.
Дійсно, саме ми можемо і повинні робити так, аби жити в оточенні такої таємничої та чарівної природи нашого краю. Насолоджуватись неповторним смаком джерельної води та мелодійним співом птахів. Для цього маємо бережливо ставитися до природи і не потрібно буде заносити види до Червоної книги. Якщо види будуть відновлені, то і зменшиться кількість сторінок цієї книги.
Емоційним етапом екологічного заходу була вікторина «Вірю, не вірю».
Чудова зустріч закінчилась чаюванням, під час якого усі мали змогу поставити одне одному різноманітні питання, що лишились нерозкритими. Загалом, і у дітей, і у дорослих лишились теплі враження від цього заходу та у майбутньому планується ще не один раз влаштувати подібні зустрічі.скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.