» » Дошкільнята пізнають світ комах
Информация к новости
  • Переглядів: 54
  • Автор: admin
  • Дата: 12-11-2018
12-11-2018

Дошкільнята пізнають світ комах

Категорія: Новини

9 листопада працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Кармелюкове Поділля» провели у Поповогребельському дошкільному навчальному закладі «Ялинка» екологічний захід «Як комахи готуються до зими».
Метою проведення екологічно-освітнього заняття було сформувати в дітей уявлення про різноманітність комах нашого краю. У своїй розповіді еко-освітяни Парку акцентували увагу на значенні комах у природі, на бажанні розуміти і вивчати природу, бережливе ставлення до комах, як частини навколишнього природного середовища.
З настанням осені змінюється життя комах. Деякі зовсім зникають, а багато з них, навіть, гине з настанням перших похолодань. Деякі комахи забиваються в щілини, у кору дерев, ховаються у купи сухого листя, зариваються в ґрунт і там зимують. Взагалі ми майже не можемо побачити комах, які літають у повітрі, але під листям з легкістю знайдемо завмерлих жучків-сонечок.
Комах восени стає менше, а ось павуків зустрічається дуже багато. У ясні дні можна спостерігати літаюче павутиння, на якому сидить маленький павучок. Він перед тим залазить на кінчик гілки і починає випускати павутину, яка стає все довшою й довшою, потім павучок перекушує павутину, вітер її підхоплює і заносить кудись дуже далеко. Так молоді павуки розселяються на нові території.
Про підготовку комах до зими і розповіла провідний фахівець з екологічної освіти Парку Тетяна Сташенко. Діти дізналися багато цікавого, а саме, як різні види комах проводять зиму та готуються до її приходу.
А ще вихованці садочку виготовляли аплікації. Дошкільнятам були запропоновані заготовки виробів у вигляді метеликів, які діти розмалювали фарбами.
Такі заняття розвивають у малюків любов до природи та сприяють розвитку логічного мислення. Це і продемонстрували діти ділячись позитивними враженнями від побаченого і почутого.
На завершення еколого-освітнього заходу, працівники НПП подякували вихователям та малечі за співпрацю і закликали разом дбати про природу.

Тетяна Сташенко,
провідний фахівець з екологічної освіти

Дошкільнята пізнають світ комах

Дошкільнята пізнають світ комах

Дошкільнята пізнають світ комах

Дошкільнята пізнають світ комах

Дошкільнята пізнають світ комах

Дошкільнята пізнають світ комах
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.