» » Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» пропонує долучитися до всеєвропейського онлайн-опитування щодо популяції великих хижаків
Информация к новости
  • Переглядів: 286
  • Автор: admin
  • Дата: 22-11-2018
22-11-2018

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» пропонує долучитися до всеєвропейського онлайн-опитування щодо популяції великих хижаків

Категорія: Новини

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» пропонує долучитися до всеєвропейського онлайн-опитування щодо популяції великих хижаків


Український фонд природи Дунайсько-Карпатської програми WWF в Україні в рамках всеєвропейського проекту з дослідження великих хижаків Європи – Life Eurelargecarnivores, проводить опитування щодо оцінки стану популяцій та впливу великих хижаків.

Оскільки за останні роки чисельність вовка, ведмедя, рисі та інших диких тварин у Європі значно зросла, це призвело до того, що тварини почали повертатися на покинуті раніше території. У зв’язку з цим постало питання управління популяціями цих видів та їхнього співжиття з місцевими громадами.

Організація WWF просить жителів сіл та міст, фермерів, мисливців, лісівників, природо охоронців, громадських організацій та інших зацікавлених сторін долучитися до всеєвропейського онлайн-опитування щодо оцінки ситуації з великими хижаками. Якщо ви володієте інформацією про великих хижаків або маєте власний погляд на співжиття з ними, або знаєте таких людей дайте відповіді на запитання за посиланням https://goo.gl/forms/1ozXUCaubAxv1oy62.

Опитування анонімне, а його результати будуть оприлюднені на вебсайті проекту www.eurolargecarnivores.eu наприкінці 2018 року.

Додаткові запитання можна надсилати на електронну пошту info@eurolargecarnivores.eu та bvykhor@wwf.panda.org. Контактна особа – відповідальний керівник проекту в Україні Богдан Вихор.

Довідково:

Дослідження підготував Інститут лісових досліджень в м. Баден-Вюртемберг (Forest Research Institute Baden-Wuerttemberg - FVA) та Інститут Елмауер та Блу від імені проекту «Життя Великим хижакам Європи» (LIFE Project EuroLargeCarnivores).
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.