» » Друге життя гуртка
Информация к новости
  • Переглядів: 151
  • Автор: admin
  • Дата: 1-11-2018
1-11-2018

Друге життя гуртка

Категорія: Новини

Так склалося, що сучасні технології прориваються та прогресують вперед. Дивлячись на сучасних дітей, ми розуміємо, що їх життя нерозривно пов'язано із сучасними технологіями. Діти, не встигли прийти додому, прагнуть якнайшвидше покористуватись мобільним телефоном, планшетом, комп'ютером, перекидаються короткими повідомленнями в Інтернет мережі, годинами дивляться телевізор.
Добре, якщо буденність життя учнів «школа-дім-комп’ютер-соцмережі-ігри» урізноманітнено хоча б одним розвивальним видом діяльності. Таким, якраз, може стати відвідування екологічного гуртка «Первоцвіт» від НПП «Кармелюкове Поділля», котрий допоможе дитині відкрити справжній, а не віртуальний світ.
Діяльність гуртка здійснюється в межах еколого-освітньої діяльності Парку і діє на базі КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. № 2». Заняття проводяться безкоштовно, один раз на тиждень, у другій половині дня, коли в учнів завершуються уроки.
Програма передбачає ознайомлення дітей із рослинним і тваринним світом, метеорологічними явищами, дозволяє усвідомити, до яких катастрофічних явищ можуть призвести згубні звички у відношенні до природи; зрозуміти, як уникнути подібних наслідків; формувати екологічну культуру.
Минулого навчального року завершилось навчання для першої зміни. І в травні юні природолюби, навіть, отримали сертифікати про проходження початкового курсу з екологічної освіти від НПП «Кармелюкове Поділля». Сьогодні вони вже п’ятикласники. На далі ми з ними не прощаємось і плануємо багато спільних заходів. Ось, нещодавно, проводився екологічний урок «Гриби: корисне і небезпечне!».
Цього року прийшла нова зміна – допитливі першокласники зі своєю наставницею— Нелею Михайлівною. Доречі, було дуже приємно мати справу з нею під час навчання першої зміни і продовжувати співпрацювати надалі.
На перших заняттях пешокласники вчилися як саме вести фенологічні спостереження, віртуально мандрували осінніми стежками, відгадували загадки про природу, слухали розповідь про дерева та лісових мешканців.
Попереду планується здійснити низку завдань: вивчати цікавий світ рослин і тварин, їхнє значення в довкіллі, майструвати годівниці, виготовляти різні цікаві речі з природних і підручних матеріалів, екскурсії, екологічні ігри.
Важливим моментом є те, що наші вихованці допомагають нам прищеплювати екологічну культуру і батькам, оскільки, прийшовши додому розповідають про те, що почули під час занять.
Тетяна Сташенко, провідний фахівець
з екологічної освіти

Друге життя гуртка

Друге життя гуртка

Друге життя гуртка

Друге життя гуртка
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.