» » МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ У М.ВІННИЦЯ.
Информация к новости
  • Переглядів: 152
  • Автор: admin
  • Дата: 13-09-2017
13-09-2017

МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ У М.ВІННИЦЯ.

Категорія: Новини

8 вересня у м.Вінниці пройшов 5-й Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України».
Його учасниками стали дипломати та представники бізнесу з усього світу. Під час зустрічі йшлось про інвестиційну привабливість Вінниці – відбулась презентація успішних інвестиційних проектів, реалізованих на території міста. Під час форуму був підписаний Меморандум про співпрацю між Вінницьким бізнес-клубом та міжнародним трейд-клубом.
У порядку денному форуму – паралельні спілкування у групах, а саме три панельні дискусії: «Сьвентокшиське воєводство (Республіка Польща) та Вінниччина (Україна)», «Формування туристичного іміджу Вінниччини як чинника конкурентоспроможності регіону» та «VINКреатив: перспективи економічного розвитку».
Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» був запрошений до участі в роботі секції, на якій розглядалися перспективи розвитку зеленого туризму в регіоні.
Порівняно з сусідньою Польщею, в Україні зелений туризм лише набирає оборотів, адже громади починають розуміти, що без цього їхні населені пункти можуть повимирати і зникнути із мап.
– Нині сільський туризм в Україні, – це не стільки бізнес, як засіб порятунку для села та збереження його традицій, проте не всі це розуміють, – висловив головну ідею заходу один із учасників форуму, представник ГО "Спілка сприяння розвитку СЗТ України" Володимир Триліс.
– У світовій економіці туризм посідає третє місце після нафти та автомобілів, це дуже важлива галузь, тому необхідно шукати переваги та ресурсний потенціал села. У когось це незвичайна природа, десь історичні місця, цікава архітектура чи інші цікавинки. Виходячи з цього громада зрозуміє свої переваги і зможе прорахувати користь для селян. Нині існують програми, коли громада запрошує іноземного експерта, чи експертів з України, які допомагають вивчати потенціал села і писати програму розвитку. Тому ламайте стереотипи та уявлення про село. За соціологічними даними, щороку сільське населення скорочується на 147 тисяч осіб. Проблеми: відсутність роботи, інфраструктури і наявність стереотипів.
Новий рівень розвитку зеленого туризму в Україні – це кластери, тобто об'єднання бізнесових структур, науки та влади. Експерти вважають, що це найефективніший варіант, адже кожна структура заповнює свою нішу і всі отримують від цього користь. Бізнес отримує прибуток, наука – кваліфікованих спеціалістів, а влада підтримку на виборах. Щоправда, як зауважують сільські мешканці, до влади поки що достукатися важко, адже не всі розуміють необхідність розвитку туризму у селах. Для села необхідний бренд Якщо Ви вже знайшли щось незвичайне у своєму населеному пункті – із цього потрібно робити бренд, тобто образ та уявлення людей про Ваш товар чи послугу. Наприклад, це можуть бути унікальні рослини, люди, ферми, маршрути, місця чи атмосфера. Для Чечельницького району таким брендом може стати національний природний парк «Кармелюкове Поділля», як зв’язкова ланка між споживачем туристичного продукту та громадою, яка може забезпечити якісні сучасні послуги.
Завдяки заповіданню території вдається зберегти унікальні мальовничі місця, які подарувала нам земля. Саме тут, зелений туризм, насамперед має всі передумови для свого розвитку. Це можливо тільки тоді, коли громада буде усвідомлювати переваги, які надає розвиток зеленого туризму, а саме:
1.Сприяє вирішенню основних соціально-економічних проблем села.
• зайнятість сільського населення;
• зростання доходів та підвищення життєвого рівня сільських жителів при відносно невеликих фінансових затратах;
• поліпшення благоустрою садиб та сіл, розвиток інженерної та соціальної інфраструктури;
• розширення асортименту присадибного господарства;
• реалізація на місці продукції особистого підсобного господарства як готових продуктів харчування;
• стимулювання охорони місцевих пам’яток, збереження місцевих звичаїв, фольклору, народних промислів;
• підвищення культурно-освітнього рівня сільського населення тощо.
2. Може бути джерелом поповнення місцевих бюджетів додатковими надходженнями, коли набере масового характеру.
3. Не вимагає значних інвестицій і використовує переважно приватні джерела капіталу. Капіталовкладення швидко окупаються.
4. Розвантажує найбільш популярні туристичні центри, зменшуючи негативні екологічні наслідки надто інтенсивної туристичної діяльності.
Найближчим часом Парк планує провести семінар-практикум за участі представників асоціації «Зеленого туризму Вінничини» для голів територіальних громад району та всіх зацікавлених у створенні зелених садиб.
Людмила Стороженко,
начальник відділу еколого-освітньої роботи
та рекреаційного благоустрою

МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ У М.ВІННИЦЯ.

МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ У М.ВІННИЦЯ.

МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ У М.ВІННИЦЯ.
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.