Информация к новости
  • Переглядів: 179
  • Автор: admin
  • Дата: 12-09-2017
12-09-2017

«На Гозері»

Категорія: Новини

9 вересня в с. Бондурівка відбувся І етнофестиваль «На Гозері». На ньому зібралося чимало гостей і жителів села, щоб послухати українських пісень. Оригінальна програма складалася з номерів творчих колективів, які демонстрували гарний виконавський рівень, майстер-класів, виставок народних умільців, столів достатку, з традиційними українськими стравами та частуваннями. Майже цілий день вирувало свято української пісні та традицій нашого народу. Кожен виступ був неповторним та цікавим.
Взяли участь у проведені майстер- класів і працівники НПП «Кармелюкове Поділля». Охочі могли проявити свої вміння при виготовленні ляльки-мотанки, давнього українського оберегу та зліпити власноруч іграшку з глини, а також поласувати смачною юшкою, приготовленою дбайливими руками.
Підсумовуючи свято, голова села Валентина Слюсар та організатор Юлія Васюк подякували всім учасникам і гостям та нагородили працівників Парку дипломами і пам’ятними сувенірами, на згадку про фестиваль.
Свято, яке пройшло задушевно, весело, пишно й смачно завершилося, але воно залишилося у душі кожного учасника і глядача.

«На Гозері»

«На Гозері»

«На Гозері»

«На Гозері»

«На Гозері»

«На Гозері»

«На Гозері»

«На Гозері»
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.