» » Бритавка – серце заповідного краю
Информация к новости
  • Переглядів: 222
  • Автор: admin
  • Дата: 26-09-2017
26-09-2017

Бритавка – серце заповідного краю

Категорія: Новини

22 вересня в Україні відмічається День партизанської слави. В Чечельницькому районі традиційно заходи з вшанування партизанів другої світової війни відбуваються у селі Бритавка, ліси навколо якої були місцем діяльності партизанського загону «Луч-13».
В цьому році співпало відзначення Дня партизанської слави з Днем села.
Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» взяв активну участь у проведенні заходу. Після молебну за убієнними в часи війни, працівники Бритавського та Лузького природоохоронного науково-дослідного відділень поклали до могили загиблих партизанів вінок та вшанували їх хвилиною мовчання.
В місцевому будинку культури зібрались жителі села, багато гостей, приїзжих, адже, напередодні, бритавчани відмічали храмове свято – різдво Божої матері.
У фойє була виставлена експозиція, яка представляла вироби народних умільців, переважно вишивальниць, а також світлини учасників АТО.
Парк, в свою чергу, підготував невелику фотовиставку «Бритавка – серце заповідного краю» із фото, на яких зображені пейзажі, представники флори та фауни заповідних територій. Після заходу світлини передали в місцеву бібліотеку.
На протязі більш двох годин тривав святковий концерт, який приніс усім присутнім справжнє задоволення від виступів самодіяльних артистів, які вклали в них душу і неабиякий талант. Щирий захват викликали гості – духовий дитячий оркестр та самобутній гуморист із с. Івашків сусідньої Одеської області. Не менше оплесків отримала група «Явір» із Попової Греблі, яка проникливо співала, як народні, так і сучасні пісні.
Вітали громаду представники районної влади, сільський голова с. Івашків, які бажали всім злагоди, достатку, здоров’я.
В свою чергу, національний природний парк подарував бритавчанам оберіг – метрову ляльку-мотанку, зроблену руками працівників, при цьому побажавши всім процвітання та багатства, адже, тільки багате суспільство може дозволити собі таку розкіш, як охорона природи.
Сподіваємося, що Бритавка, як серце заповідного краю, буде битись в унісон із усім великим механізмом національного природного парку «Кармелюкове Поділля»
Ганна Дудник, головний природознавець Парку

Бритавка – серце заповідного краю

Бритавка – серце заповідного краю

Бритавка – серце заповідного краю

Бритавка – серце заповідного краю
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.