» » Полювання для мисливців, а не для браконьєрів
Информация к новости
  • Переглядів: 1078
  • Автор: admin
  • Дата: 15-08-2017
15-08-2017

Полювання для мисливців, а не для браконьєрів

Категорія: Новини

З 12 серпня розпочався мисливський сезон 2017/2018 року на території області та районних організацій УТМР згідно наказу від 04.05.2017 р. №44.
Відповідно до цього наказу з 12 серпня дозволено полювання на гусей, голубів,перепілку, з 10 жовтня-на фазана. Для полювання до листопада-субота, неділя, середа, в листопаді-субота та неділя.
З 7 жовтня розпочнеться полювання на парнокопитних, а з 4 листопада-на зайця-русака та лисицю. Дні полювання-субота та неділя.
Згідно з Положенням про національний природний парк «Кармелюкове Поділля» на території природно-заповідної установи, полювання заборонено. Але з офіційним початком сезону полювання у мисливців виникає спокуса ненароком зайти в межі Парку, тим паче в запалі переслідування дичини. Велика ймовірність порушення заборони полювання на території Парку викликана ще й тим, що угіддя УТМР межують із землями природно-заповідного фонду. Межі, на жаль, до цього часу не винесено в натуру, що,безперечно, ускладнює орієнтацію на місцевості. Але, єгерська служба УТМР та й самі мисливці вже знають умовний поділ. У більшості випадків порушують заборону полювання на території Парку, як правило люди безпринципні, для яких закони не писані, і звуть їх браконьєрами.
Тому у працівників державної служби охорони Парку, з початком полювання, побільшає головного болю, адже необхідно посилити патрулювання території, яка примикає до угідь УТМР, передбачити дії порушників, які зазвичай, мають хороший прохідний транспорт, чим не можуть похвалитись природоохоронники. Задля ефективної боротьби з браконьєрством необхідне об´єднання зусиль всіх контролюючих органів, на які покладено збереження тваринного світу. Це і єгерська служба УТМР, державна лісова охорона, служба державної охорони Парку, екологічна інспекція, і правоохоронні органи.
Ще раз хочеться нагадати мисливцям, щоб вони дотримувались вимог щодо правил полювання, норм добування дичини, не забували, що є ряд пернатих, які занесені до списків видів, що охороняються різноманітними угодами та конвенціями.
Це такі види як гоголь, чернь білоока, савка, огар, галагаз, гага звичайна, лутка, крохаль,чернь червонодзьоба, нерозень, крех середній, каменярка, казарка білощока та червоновола, кулик-сорока, ходуличник, шилодзьобка, кропшнеп, чайка, лежень, поручайник, дерихвіст, крем´яшник, чорниш, перевізник, фіфі, зуйок морський, малий, великодзьобий, галстунчик, пісочник, плавунець, баранець великий, голуб синяк.
Порушення встановлених вимог та норм тягне за собою відповідальність, яка в грошовому еквіваленті досить значна, адже штраф за незаконну здобич складає не сотні, а тисячі гривень.
Отже, мисливці, будьте розважливі, не псуйте свої відносини з природою та законом.

О.М.Дудник, провідний інженер з охорони
природних екосистем
НПП «Кармелюкове Поділля»


Полювання для мисливців, а не для браконьєрів
Полювання для мисливців, а не для браконьєрів
Полювання для мисливців, а не для браконьєрів
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.