» » На шляху до Європи
Информация к новости
  • Переглядів: 280
  • Автор: admin
  • Дата: 18-05-2016
18-05-2016

На шляху до Європи

Категорія: Новини

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля», 14 травня 2016 року, прийняв участь у виставці-презентації туристичних підприємств міста та області, які займаються туристичною діяльністю.
Виставка відбулася з нагоди святкування Дня Європи в Україні, на алеї Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького в м. Вінниця. Свої тури презентували такі фірми: мережа гарячих путівок «Мер-Ка-Ба», туристична компанія «Свіжий вітер», туроператор «Ексклюзив-травел», туристичні агенства «IONIS» та «Coraltravel», Муніціпальна компанія «Турцентр Подільський», авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» та «UKRVININTOUR».
На даній виставці-презентації Парк познайомив усіх присутніх зі своєю діяльністю, представив розроблені туристичні маршрути та екологічні стежки. Відвідувачі уважно слухали інформацію про роботу установи, переглядали поліграфічну продукцію, читали газету «Вісник «Кармелюкового Поділля», з цікавістю та захопленням дивилися відеофільми. Представнику Парку довелося відповідати на чимало питань, які цікавили присутніх. Для багатьох вінничан стало відкриттям, що в такому віддаленому куточку області, як Чечельниччина, існує національний природний парк, який може задовольнити туристичні потреби різних вікових категорій. Відвідувачі можуть вибрати собі екскурсійний маршрут за вподобанням. Прихильники «зеленого туризму», який не потребує великих затрат, відкрили для себе багато можливостей у своєму регіоні. Презентація була цікавою, тому багато людей виявили бажання відвідати НПП «Кармелюкове Поділля», помилуватися його красою, дізнатися більше про історію та традиції Південного Поділля.
Лілія Сошнікова, фахівець з екологічної освіти

На шляху до Європи

На шляху до Європи

На шляху до Європи

На шляху до Європи

На шляху до Європи

На шляху до Європи
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.