14/04/2021 Off By ekologoosvita

Дерева та декоративні чагарники  формують архітектурне обличчя будь-якої території, надають їй мальовничості, викликають у людей почуття естетичної насолоди.

     Так, 13 квітня 2021року, працівники Національного природного парку  «Кармелюкове Поділля»  завітали до   Ободівської територіальної громади, з метою активної участі у безстроковій  Всеукраїнській екологічній  акції «Посади дерево», приуроченої до  Всеукраїнського  дня  довкілля.

     Приємно відмітити, що добра справа по благоустрою, за ініціативи голови Ободівської ОТГ Ременюка К.В., об’єднала у цей день всі колективи установ села.

    Люди працювали біля сільського будинку культури, меморіалу слави загиблим воїнам,  прибирали клумби, проводили обрізку старих дерев та  чагарників, впорядковували територію біля дитячого садочку та лікарні.

      Доклали зусиль для поліпшення стану довкілля та озеленення громади, с.Ободівка і працівники національного природного парку «Кармелюкове Поділля», висадивши у центі села, біля зони відпочинку місцевих мешканців, кущі самшиту, ялівцю та туї.

     Дана акція триває, тому не  залишаймося байдужими до цієї доброї та суспільно-корисної справи.