Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України в умовах воєнного стану: шляхи відновлення та розвитку

Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України в умовах воєнного стану: шляхи відновлення та розвитку

04/07/2024 Off By ekologoosvita

4 липня відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України в умовах воєнного стану: шляхи відновлення та розвитку».

Метою конференції є пошук рішень для відновлення природоохоронних територій та об’єктів, враховуючи екологічні та економічні наслідки війни, розробка механізмів їх ліквідації та компенсації, обговорення методів збереження та подальшого розвитку природно-заповідного фонду України, вдосконалення нормативноправової бази в контексті євроінтеграції.

У конференції беруть участь працівники установ природнозаповідного фонду, науковці, представники департаментів/управлінь екології та природних ресурсів ОВА, територіальних громад, лісогосподарських підприємств, установи та організації, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони довкілля, громадські природоохоронні організації, ЗМІ.

Від національного природного парку “Кармелюкове Поділля” приймали участь: очно – директор – Романчук Олександр, та в режимі онлайн – начальники відділів.