У гості до сусідів

У гості до сусідів

17/06/2024 Off By ekologoosvita

17 червня працівники НПП «Кармелюкове Поділля», разом із дітьми Чечельницької громади вирушили у захоплюючу подорож туристичним маршрутом «У гості до сусідів».

Ранок розпочався із поїздки вузькоколійною залізницею. Перша зупинка була біля залізничного ДЕПО, де нас зустріла пані Аліна, наш екскурсовод. Вона занурила всіх присутніх у історію вузькоколійної залізниці, показала старовинні паротяги та вагончики.

Згодом ми відвідали пожежну частину, де діти побачили сучасне обладнання та дізналися, як працює Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Наступною зупинкою став народознавчий музей. Кожен поринув у минуле, ознайомившись із побутом та традиціями Гайворонщини. Особливою цікавинкою стала виставка з музею науки, де діти змогли ознайомитись з різними фізичними явищами та відчути їх дію на собі. Микола Миколайович провів для дітей майстер-клас із розбирання та складання автомата Калашникова, що викликало неабияке захоплення у екскурсантів.

У селі Соломія ми побували біля старовинного кам’яного водяного млина. Його величні стіни та шум води створювали незабутню атмосферу спокою та гармонії з природою.

Кам’яний квартал залізничників зачарував нас своєю архітектурною величчю та історією. На завершення, ми змогли помилуватися прекрасними пейзажами на дамбі річки Південний Буг.

Ця подорож залишила незабутні враження та багато цікавих знань у кожного. Всі учасники повернулися додому сповнені натхнення для нових майбутніх пригод.