Подорож маршрутом “У гості до сусідів”

Подорож маршрутом “У гості до сусідів”

12/06/2024 Off By ekologoosvita

11 червня працівники НПП «Кармелюкове Поділля», разом із учнями Яланецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та дітками Чечельницької громади, здійснили подорож туристичним маршрутом «У гості до сусідів». З першими променями сонця ми вирушили у мандрівку вузькоколійною залізницею, насолоджуючись неймовірними краєвидами та відчуваючи дух минулого.

Прибувши у Гайворон, нас зустріла пані Ірина, чудовий гід, яка провела незабутню екскурсію. Вона вразила нас своїми знаннями та любов’ю до рідного міста, розповідаючи цікаві факти та історії про кожен куточок, який ми відвідали.

Спочатку ми побували у ДЕПО, де побачили, як обслуговують та ремонтують локомотиви. Найбільшим відкриттям стало те, що в Гайвороні ми побачили паротяги, які знімалися у відомих фільмах.

Наступною зупинкою стала пожежна частина. Ми були вражені відвагою та професіоналізмом місцевих рятувальників. Вони провели екскурсію по станції та показали обладнання, яке використовують під час пожежогасіння та рятувальних операцій.

Після невеликої перерви ми рушили далі та відвідали народознавчий музей, де познайомилися з культурною спадщиною регіону.

У селі Соломія ми побували біля старовинного кам’яного водяного млина. Його архітектура та велич, а також краса річки Південний Буг зі своїми порогами, створили неповторну атмосферу для відпочинку.

Ми також відвідали кам’яний квартал залізничників, де старовинні будівлі зберегли дух минулих століть і стали справжніми пам’ятками архітектури.

Особливо приємною несподіванкою став майстер-клас для дітей з розбирання та складання автомата Калашникова, проведений Миколою Миколайовичем. Це був цікавий і корисний досвід для учасників подорожі.

Щиро дякуємо пані Ірині за її теплоту та професіоналізм, а Миколі Миколайовичу –  за корисні навички та безцінні знання.

   Цей маршрут – справжнє відкриття, і ми рекомендуємо всім, хто ще не був у цьому чудовому місті, неодмінно відвідати його разом із НПП «Кармелюкове Поділля».