Квест “Червона книга”

Квест “Червона книга”

21/05/2024 Off By ekologoosvita

21 травня для учнів 5-9 класів Демівської гімназії працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи НПП «Кармелюкове Поділля» провели захоплюючий квест «Червона книга», приурочений до Міжнародного Дня біорізноманіття (22 травня). Захід мав на меті підвищити екологічну свідомість учасників та ознайомити їх з рідкісними видами флори та фауни, занесеними до Червоної книги України.

 Під час квесту команди «Сокіл» та «Захисники природи» мали змогу відвідати кілька цікавих зупинок, кожна з яких була присвячена різним аспектам знань про природу та охорону довкілля. Учасники квесту випробували свої знання та навички на таких зупинках: «Всезнайка», «Звуки тварин», «Пазломанія», «Де чий хвіст?», «Географічна», «Біологічний футбол», «Поле див», «Захист середовища».

  Учні активно брали участь у всіх завданнях.  Команда «Сокіл» здобула перше місце з результатом 67 балів, а команда «Захисники природи» посіла друге місце з результатом 64 бали.

  На завершення заходу всі учасники отримали приємні подарунки, що стало чудовим підсумком дня, наповненого новим досвідом та яскравими враженнями.