Весняна декада спостереження за птахами

Весняна декада спостереження за птахами

07/05/2024 Off By ekologoosvita

З 1 по 10 травня проводиться Весняна декада спостереження за птахами. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Відеопрезентація «Весняна декада спостереження за птахами», що відбулася в екологічній школі національного природного парку «Кармелюкове Поділля»  7 травня, стала чудовим засобом ознайомлення дітей зі способами та місцями спостереження за птахами. Завдяки цьому заходу маленькі екологи отримали важливі знання про те, як ефективно та безпечно спостерігати за пернатими у їхньому природному середовищі. Вони дізналися про важливість та особливості поведінки птахів, отримали інформацію про те, які види птахів є характерними для нашого регіону, а також про їхні міграційні шляхи та роль у збереженні біорізноманіття.

Гра “Який птах співає?” дозволила гравцям розвивати навички визначення пташиних голосів, тим самим поглиблюючи їх розуміння природи. Участь у вікторині “Паралельний світ птахів” відкрила нові можливості для вивчення різноманіття птахів та їхніх характеристик.

Чудовим творчим заняттям стало виготовлення об’ємної фігури ластівки з кольорового паперу, яке дозволило відобразити реалістичний вигляд цього птаха.

Надіємось, що отримані знання та враження залишаться на довгий час і будуть стимулювати подальший інтерес до світу птахів та природи в цілому.