Екскурсія екологічною стежиною “Пізнай і збережи”

Екскурсія екологічною стежиною “Пізнай і збережи”

07/05/2024 Off By ekologoosvita

 7 травня до НПП «Кармелюкове Поділля» завітали учні 1-го класу Чечельницького ліцею. Працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи провели для дітей екскурсію екологічною стежиною «Пізнай і збережи».

 Під час екскурсії маленькі дослідники вивчали різні типи ґрунтів у регіоні, рослинний та тваринний світ, дізналися про особливості зовнішнього вигляду та життя птахів, розібрались із методами визначення віку дерев, навчились дбати про диких лісових сусідів вивчаючи різноманітні біотехнічні споруди. Лісова пасіка розкрила їм таємниці бджільництва та важливість бджіл у природі, навчила цінувати кожну краплинку меду. На зупинці «Гірка» та «Боса нога» кожен мав можливість ознайомитись із таким методом терапії, як теренкур та насолодитись масажем стоп.

 «Рекреаційний пункт» виявився важливою локацією для учасників екскурсії, де вони отримали корисні навички щодо правильної поведінки на природі, навчилися, як берегти навколишнє середовище, уникати залишків сміття та відповідально ставитися до природних ресурсів.

  Сподіваємось, діти отримали не лише багато емоцій та цікавих вражень, а ще й корисні знання про навколишнє середовище, відкрили перед собою світ природних чудес.