День народження Всесвітнього фонду природи

День народження Всесвітнього фонду природи

03/05/2024 Off By ekologoosvita

29 квітня День народження відзначав Всесвітній фонд природи (WWF) – найбільша в світі неурядова міжнародна природоохоронна організація. Ця дата є важливою нагодою для того, щоб підкреслити необхідність охорони природи та збереження біорізноманіття, а також для того, щоб залучити нових людей до руху з охорони довкілля.

   Цього тижня в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» відбулись заняття «День народження Всесвітнього фонду природи», під час яких вихованці переглянули презентацію «Всесвітній фонд природи», з якої дізналися про її місію та основні напрямки роботи, власноруч створили закладку для книг із символом WWF – пандою. Фізкультхвилинка «Макарена»  допомогла поринути у світ енергії та руху.

   Не залишився осторонь і список документальних фільмів, рекомендований до перегляду Всесвітнім фондом природи: ще під час заняття ми почали переглядати першу серію серіалу натураліста Девіда Аттенборо «Наша планета».  Глядачі змогли краще зрозуміти різноманітні чудеса природи, взаємозв’язок різних видів тварин, вплив зростаючої популяції людей на планету, а також про відповідальність, яку несе людство за збереження Землі.