Екологічна вікторина «Що? Де? Коли?»

Екологічна вікторина «Що? Де? Коли?»

19/04/2024 Off By ekologoosvita

  Щорічно, у квітні, жителі України відзначають День екологічних знань (15 квітня) та Український День навколишнього середовища (20 квітня). Ці події відзначаються на підставі відповідного Закону України та указу Президента, тобто на офіційному рівні. Але відчуття турботи про захист природи має бути в душі кожної людини завжди. 

  З метою привернення уваги до вивчення та розв’язання проблем екології, виховання екологічної свідомості, дбайливого ставлення до природи рідного краю, 16 та 19 квітня 2024 року в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» відбувалась екологічна вікторина «Що? Де? Коли?».

 В ході вікторини вихованці активно давали відповіді на запитання «Глядачів», відгадували «Що в чорному ящику?», ділились своїми знаннями, уважно слухали пісню «Збережи довкілля» та підспівували під час музичної паузи.

  «Знавці» здобули перемогу з рахунками 10:18 та 13:15, демонструючи глибоке розуміння екологічних проблем та свідомий підхід до їх вирішення. На завершення заходу кожний учасник отримав приємний солодкий подарунок.