Спільна толока з UAnimals

Спільна толока з UAnimals

20/04/2024 Off By ekologoosvita

Вже другий рік поспіль, в День довкілля, гуманістичний рух UAnimals проводить Всеукраїнський марш прибирання. Мета даного заходу – подбати про довкілля територій, де мешкають рідкісні види тварин, які потерпають від людської недбалості. Цього року організаторами заходу було обрано 5 локацій ПЗФ України, в тому числі національний природний парк «Кармелюкове Поділля».

  Сьогодні, 20 квітня до акції долучилися волонтери Вінниччини, працівники Парку та 33-ої Державної пожежної рятувальної частини (с. Чечельник). Прибирання відбулося на території Червоногреблянського природного науково-дослідного відділення. Спільними зусиллями було прибрано засмічені узбіччя дороги, що пролягає крізь лісовий масив.

  Завдяки ентузіазму небайдужих людей було зібрано 2100 кг сміття, з нього 600 кг було відсортоване на сировину та здано на перероблювання. На жаль, так як охопити для прибирання всю територію за один день неможливо, просимо всіх бути екосвідомими та відповідальними за свої вчинки. Пам’ятайте, чисто не там де прибирають, а там,  де не смітять.  

    Висловлюємо щиру подяку UAnimals за їх небайдуже ставлення та неоціненний вклад у збереження навколишнього середовища.

    В умовах воєнного стану, ми повинні бути пильними та обережними до всього, що трапляється на шляху.  Сьогодні присутність працівників 33-ої ДПРЧ була особливо необхідною. Під час акції, вони були небайдужі не тільки до виконання своїх обов’язків, а й до довкілля. Ці мужні чоловіки завжди йдуть на допомогу та тісно співпрацюють з національним природним парком, проводять спільні заходи та навчання.

   Віримо в те, що прибрана територія й надалі буде залишатися чистою та безпечною для її мешканців, а до прибирання інших ділянок долучиться ще більше бажаючих. Просимо пам’ятати про те, що саме природа дає нам всі необхідні ресурси, завдяки яким ми існуємо, і що ми є її частиною.