II Форум з екології та сталого розвитку

II Форум з екології та сталого розвитку

18/04/2024 Off By ekologoosvita

Питання екології як ніколи гостро постали під час широкомасштабної війни росії проти України. Це і цілеспрямоване нищення природи та її ресурсів, і «супутнє» забруднення ґрунтів, води й повітря.

   Про те, як захистити наявні надбання і трансформувати екологічну сферу, йшлося  на II Форумі з екології та сталого розвитку 17 квітня 2024 року в столиці, в якому приймала участь (онлайн) провідний фахівець з рекреації та еколого-освітньої роботи Лілія Сошнікова.  Захід присвячено широкому спектру питань «зеленої» трансформації України, нової кліматичної політики, впровадження ESG-стандартів, а також захисту екологічних прав. Організатором форму стала газета «Юридична практика», генеральним партнером — Pragma Consulting Group, експертним партнером — АО LES, професійним партнером —АО «Екобезпека».

   Під час Форуму акцент було зроблено на розгляд таких важливих питань:

  • «Зелена» трансформація України в умовах війни та євроінтеграції
  • Нова кліматична політика України
  • Використання територій, що зазнали радіоактивного забруднення
  • Екологічна безпека та захист екологічних прав

   «Ми очікуємо нашої перемоги, стоїмо на порозі того часу, коли нам буде необхідно відновлювати цілі міста, і саме там необхідне критичне дотримання принципу Build Back Better в рамках наших євроінтеграційних прагнень і в принципі прагнень до кращого життя в Україні», – наголосила Ольга Савченко, партнер ЮК «Альтело».