8 правил здорового способу життя

8 правил здорового способу життя

15/04/2024 Off By ekologoosvita

Стан здоров’я населення викликає занепокоєння та є однією з найактуальніших проблем багатьох країн світу, адже здоров’я населення – одна з головних складових національного багатства країни. Тільки здорова людина може ефективно працювати, створити міцну сім’ю, приносити максимальну користь суспільству. Стан здоров’я людини залежить на 50% від способу життя, 20% від навколишнього середовища, 20% від генотипу та 10% від рівня медичного обслуговування.

   9 та 12 квітня заняття в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» були приурочені здоровому способу життя. Працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи познайомили дітей із найважливішими правилами збереження здоров’я. Діти прийняли участь у вікторині «Здоров’я на першому місці» та виконали руханку «В здоровому тілі – здоровий дух».

   Не менш важливим фактором для збереження здоров’я є активний відпочинок на свіжому повітрі, а особливо в колі друзів. Тому ми, як одна велика дружна родина, розучували та грали в рухливі ігри: «Бруньки, листочки, квіточки», «Пан Мороз», «Баранець», «Мишаче полювання», «Допомога друга», «Темний лабіринт», «Прищіпки», «Бездомний заєць», «Флюгер» та інші.  Це було дуже весело, цікаво, всі отримали заряд бадьорості та позитиву, що й не помітили, як швидко збіг час. Адже активні ігри на свіжому повітрі сприяють:  зміцненню імунітету, виплеску енергії, розвитку спритності, гнучкості, сили, вивченню навколишнього світу, спілкуванню і соціалізації.