Поглиблюємо знання про стан довкілля

Поглиблюємо знання про стан довкілля

01/04/2024 Off By ekologoosvita

  «Година Землі» – наймасштабніша екологічна акція в історії людства, організована Всесвітнім фондом дикої природи (WWF). І хоч, сама акція відбувається лише годину в останню суботу березня (цьогоріч 30 березня), та ніколи не пізно піклуватися про природу нашої Землі і дізнаватися більше про способи її збереження.

  1 квітня працівниками відділу рекреації та еколого-освітньої роботи НПП «Кармелюкове Поділля» для учнів 6-А класу Чечельницького ліцею був проведений захід «Година Землі».

  Школярі взяли участь в різноманітних активностях, спрямованих на підвищення усвідомленості про проблеми забруднення довкілля та інших екологічних викликів; мали можливість обговорити актуальні питання екології, ділилися ідеями щодо спільних зусиль у вирішенні екологічних проблем. Також діти побачили, чим можна замінити щоденно використовувані нами побутові речі, щоб це не завдавало шкоди природі.

  Поглибити їх знання про стан довкілля та навчитись приймати важливі рішення щодо його збереження допомогли настільні ігри «Рекукле» та «Врятуй планету». Дітям було цікаво та пізнавально в процесі гри. Завдяки даному методу навчання учням буде легше застосувати знання на практиці.