НАТУРНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТЕРИТОРІЇ НПП «КАРМЕЛЮКОВЕ ПОДІЛЛЯ»

11/03/2024 Off By Karmelukove_podilla_09

Служба державної охорони НПП «Кармелюкове Поділля» проводить оновлення натурного оформлення території природно-заповідного фонду. Проводиться ремонт старих та встановлення нових охоронних та інформаційних знаків. Особлива увага приділяється заповідній зоні.

Державні знаки та аншлаги на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду складають систему інформаційних та охоронних знаків цих територій (об’єктів), що направлена на інформування населення та природокористувачів про найменування, межі, правовий статус та основні вимоги щодо охорони цих територій (об’єктів) природно-заповідного фонду. Їх виготовлення та встановлення проводиться згідно Положення про єдині державні знаки та аншлаги на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду України.

У разі знищення або пошкодження інформаційних та охоронних знаків тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від дев’яти до двадцяти чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і посадових осіб – від п’ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  відповідно статті 91. Порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду Кодекс України про адміністративні правопорушення. Заподіяна шкода обчислюється у розмірі 5611 грн. за один знак за таксами затвердженими ПКМУ від 19.05.2022 року №575.