Планування діяльності

Планування діяльності

23/02/2024 Off By ekologoosvita

23 лютого відбулося чергове засідання науково-технічної ради НПП «Кармелюкове Поділля». Основними питаннями, які розглядалися, було планування діяльності установи на 2024 рік.

  На погодження Ради було представлено План науково-дослідної діяльності та еколого-освітньої роботи Парку. При цьому було наголошено на шляхах вирішення поставлених завдань в умовах воєнного стану в країні.

Члени НТР ознайомились з ходом розробки Проєкту землеустрою з організації та встановлення меж території, які надані Парку у постійне користування. При цьому відмічено значні зрушення та наголошено на тому, що наразі в розробці знаходиться близько третини території Парку.

Також були окреслені рамки співпраці Парку із науковим куратором – природничим факультетом Вінницького державного педуніверситету імені Михайла Коцюбинського.

Найбільш бурхливі дебати точилися навколо згоди щодо надання лімітів на використання природних ресурсів філією Гайсинське ЛГ ДП «Ліси України» на 2024 рік.

Завершальним  питанням порядку денного був Звіт із виконання І етапу Програми збереження та відновлення корінних дубових насаджень на території НПП «Кармелюкове Поділля».

В результаті проведеного засідання було визначено чіткий план роботи установи на поточний рік та визначено ста його реалізації.

Голова НТР, РОМАНЧУК Олександр