Благодійний родинний майстер-клас

Благодійний родинний майстер-клас

16/02/2024 Off By ekologoosvita

   Як створити затишок у домі, напевно, найбільш затребувана тема у жінок всіх віків! І не залежно від того, молода господиня або досвідчена, кожна бажає оновити і додати родзинки в свій будинок.

   16 лютого працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи НПП «Кармелюкове Поділля», за підтримки ГО «Ми – Вінничани», провели благодійний родинний майстер-клас на відродження народних традицій та ремесл – «В’язання килимків». Був час, коли ми активно викидали текстильні килимки, в’язані  бабусями. Але кілька років тому в тренді виявилися саме такі килимки. Щоб зробити красиву річ, далеко не завжди потрібні великі гроші. Килимки своїми руками можна зробити практично з будь-якого матеріалу. Важливо, щоб вас сам матеріал радував і був досить м’яким. Затишно і стильно виглядають в інтер’єрі такі в’язані елементи декору.

   ГО «Ми – Вінничани» оплатила даний майстер-клас за всіх учасників у розмірі 2 тисячі грн та придбала гачки для в’язання. Дякуємо ГО «Ми – Вінничани» за співпрацю. Разом ми провели час із користю та зробили добру справу.

   Всього під час майстер-класу було зібрано 3200 грн, які перераховані в 214 окремий батальйон спеціального призначення «OPFOR» для придбання автомобіля.

Просимо усіх небайдужих долучитися до цього збору і допомогти нашим землякам Усатому Анатолію, Маруничу Павлу та їх побратимам у зборі коштів. Картка для переказу коштів 5375 4112 1093 4266 Усатий Анатолій. Наближаймо ПЕРЕМОГУ разом!