Майстер-клас “Виготовлення декорованих свічок з вощини”

Майстер-клас “Виготовлення декорованих свічок з вощини”

09/02/2024 Off By ekologoosvita

   9 лютого працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи НПП «Кармелюкове Поділля»  провели майстер-клас з виготовлення декорованої свічки із вощини за методикою скручування.   Кожен відчув себе творцем прекрасного, сакрального і трохи магічного. Ніхто не приховував щирого дивування, коли листи вощини за допомогою тепла рук і світла помислів перетворювалися на свічки.

   Натуральні свічки, виготовлені з бджолиного воску, мають безліч переваг на відміну від парфумерних варіантів. Вони корисні для здоров’я людини і виділяють медово-квітковий аромат під час горіння. Свічка з натурального воску горить довше звичайної. Вона дарує тепло та спокій, захищає від поганих думок. Тремтливе полум’я палаючої свічки із вощини приносить не тільки користь, але і фонтан емоцій та позитивних вражень. А ще воскова свічка вважається символом тепла, добра та благополуччя в усьому. Вона дарує приємний аромат, зігріває, додає сил, запалює радість у душі та несе позитив до оселі.

Під час майстер-класу кожен відчув захоплення і радість від процесу творення. На завершення заходу учасники поділилися теплими враженнями від майстер-класу та подякували організаторам.