Акція “Великий зимовий облік птахів”

Акція “Великий зимовий облік птахів”

26/01/2024 Off By ekologoosvita

Великий зимовий облік є наймасовішим заходом для вивчення птахів у всьому світі. Традиція обліковувати птахів народилася в 1900 році у США, коли редактор орнітологічного журналу Bird-Lore Френк Чепмен запропонував новий спосіб Різдвяного полювання – з біноклем в руках замість зброї. Завдяки простоті проведення та незначним витратам часу, Великий зимовий облік знайшов широку підтримку серед дітей і дорослих, забезпечуючи нас щорічно необхідними даними про зимуючих в Україні птахів. З року в рік кількість учасників Великого зимового обліку птахів в Україні зростає.

26 січня вихованці екошколи НПП «Кармелюкове Поділля» відвідали заняття «Спостереження за птахами». Працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи познайомили дітей із зимуючими птахами нашого регіону, з правилами проведення акції «Великий зимовий облік птахів», як правильно фіксувати дані та куди їх надсилати. Під час заняття діти пограли в дидактичні ігри «Відгадай який зимуючий птах співає», «Зимуючі та перелітні птахи» та «Улюблені ласощі птахів».

В кінці заняття відбувся майстер-клас із пластилінографіки «Снігур», де діти за допомогою пластиліну творили свої картини на склі.