Квест “Різвяні вибрики Грінча”

Квест “Різвяні вибрики Грінча”

11/01/2024 Off By ekologoosvita

11 січня 2024 року в НПП «Кармелюкове Поділля» відбувся захоплюючий квест «Різдвяні вибрики Грінча». Учасники виконували завдання Санти разом з його помічниками – сніговиком, північним оленем та ельфом.

  Спершу усі присутні вирушили на пошуки хоч якоїсь зачіпки та неочікувано знайшли справжнісінькі зелені сліди Грінча на снігу й виявили, що по дорозі він згубив шматочки карт, які й стали для нас підказкою до наступних зупинок.

  Заколядувавши, нам вдалось повернути цукерки, печиво та мандарини в усі магазини нашого міста. А щоб Грінча перехитрити без шкоди для себе, діти, разом з помічниками, повторили важливі правила поведінки під час зимової пори року. Затанцювавши веселий запальний танець та намалювавши на снігу найкрасивішу новорічну ялинку – ми повернули гірлянду, ялинку та особливу атмосферу під час новорічно-різдвяних свят. Останнім завданням були різдвяні загадки, які потрібно було не просто відгадати, а скласти з ялинкових кульок слова-відгадки, з чим учасники легко впорались.

  Після успішного проходження квесту та повернення Різдва і святкового настрою, всі вирушили переглядати мультфільм «Грінч» та грітись теплим чаєм.