Родинний майстер-клас “Виготовлення декорованих свічок”

Родинний майстер-клас “Виготовлення декорованих свічок”

08/12/2023 Off By ekologoosvita

Кожен погодиться, що свічки створюють особливу атмосферу будь-якого свята, а для Нового року та Різдва взагалі є незамінними. Сьогодні у магазинах та на ринках є величезний вибір свічок різного кольору та форми, проте набагато цікавіше зробити оригінальну прикрасу своїми руками.

8 грудня в НПП «Кармелюкове Поділля» відбувся родинний майстер-клас з виготовлення декорованих свічок. Ні для кого не секрет, що свічка вважається символом тепла, добра та благополуччя в усьому світі. Вона дарує приємний аромат, зігріває своїм блиском, додає сил, запалює радість у душі та несе позитив до оселі. Також, свічка – це прадавній носій світла. І, якщо ми хочемо побажати комусь світла, тепла та родинного затишку, то найкращим подарунком буде свічка, зроблена власноруч!  А ще – це гарний спосіб прикрасити квартиру або святковий стіл.

   Кожен учасник майстер-класу мав змогу  сам підібрати собі природний матеріал та декоративні елементи на свій смак, і створити свою власну композицію. Цей процес настільки захопив усіх, що фантазії та творчості не було меж. Кожна робота – це справжній витвір мистецтва. Коли батьки виготовляють разом зі своїми дітьми один виріб, це їх ще більше зближує та об’єднує. Вечір був проведений з користю в теплій, дружній атмосфері.