Бібліотекарі в гостях

07/10/2020 Off By ekologoosvita

Діяльність сучасного бібліотекаря не обмежується роботою з книгами. Сучасний бібліотекар завжди йде в ногу з часом, прагне до самоудосконалення. Подорожі — це кращий спосіб пізнавати світ, розширювати кругозір і розвивати особисті якості. Тому, кожного року, своє професійне свято бібліотекарі з Тростянецького району відзначають оригінально. В цей день вони подорожують. Цього року вирішили завітали до НПП «Кармелюкове Поділля».
Працівники Парку провели для гостей екскурсію по смт. Чечельник. Група відвідала місцеві святині, дізналися про роль і місце релігійних конфесій в минулому і сьогоденні.
На порозі Санктурію Матері Божої Чечельницької отець Цециліан повідав про головну святиню костелу, долю обителі у різні часи та в сьогоденні, прихожан, їх будні та свята. Знайомство продовжилось відвідуванням каплиці гробової родини Собанських.
Програма екскурсії включала в себе і бібліовізит до місцевого храму книги. Тут колеги ділилися тонкощами професії, розповідали про меморіальні дошки, присвячені видатним математикам Давиду Мільману та Ізраїлю Гельфанду, а також Кларисі Ліспектор – відомій бразильській письменниці, яка народилась в Чечельнику.
Продовжили знайомитись з місцевістю біля адмінбудівлі НПП. Тут гості дізналися про значення Парку та його діяльність.
Далі вирушили до жіночого монастиря Архістратига Михаїла. Паломників зустрічала монахиня Феодосія, яка особисто провела невелику екскурсію. Вона запросила до храму, розповіла про історію його створення, значення розписів на стінах, церковні таїнства, а також про те, чому потрібно відвідувати храм.
Останньою зупинкою став храм названий в честь преподобного Пімена.
Екскурсанти залишились задоволені та отримали велику духовну користь. Кожна зупинка маршруту відкрила щось нове. Трошки втомлені, але радісні, щасливі очі та лиця наших екскурсантів ще раз підтвердили, як не багато потрібно людині для щастя і як не далеко за ним треба їхати.