Пестициди: друзі чи вороги природи

Пестициди: друзі чи вороги природи

01/12/2023 Off By ekologoosvita

   3 грудня населення планети відзначає Міжнародний день боротьби з пестицидами. Вибору цієї дати передували трагічні події. 3 грудня 1984 року на заводі по виробництву пестицидів в м. Бхопале (Індія) сталася екологічна катастрофа, в пам’ять якої і був заснований цей день.       

   Мета дня боротьби з пестицидами – привернути увагу світової громадськості до вирішення проблем, що виникли в результаті виробництва і використання цих небезпечних хімікатів.

   1 грудня в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» відбувся екоурок «Пестициди: друзі чи вороги природи», приурочений цій важливій події. Під час якого діти дізналися про шкоду, яку завдають пестициди навколишньому середовищу та людині, чим замінити їх в догляді за домашніми рослинами, пограли в ігри:  «Догляд за кімнатною рослиною: корисно – шкідливо», «З’єднай початок та кінець речення». На завершення заняття вихованці екошколи створили листівку-пам’ятку «Догляд за кімнатними рослинами без пестицидів», яка нагадуватиме їм, як правильно робити органічні не шкідливі добрива та правильно підживлювати і доглядати за вазонами.

   Під час творчої роботи діти виготовляли брелоки «Ромашка» із фанерних заготовок для творчості.