День домашніх тварин

День домашніх тварин

28/11/2023 Off By ekologoosvita

30 листопада – справжнє свято для тих, хто обожнює кішок, собак, папуг та інших домашніх тварин. Подія має міжнародний характер та називається Всесвітнім днем домашніх тварин.   Ініціатива запровадити свято для квартирних вихованців виникла у представників руху за захист природи. Ідея була представлена під час Міжнародного Конгресу, який відбувся в Італії в 1931 році. Тоді на з’їзд зібралися представники різних організацій, які займалися питаннями захисту довкілля та охорони природи і екології.

   Головна мета свята – викликати у серці кожного мешканця планети почуття турботи, доброти та співчуття у відношенні до тварини. Люди мають пам’ятати, що вони несуть відповідальність за кожну приручену ними тваринку. Основною ідеєю та гаслом свята стали слова з всесвітньо відомого твору А. Сент-Екзюпері «Маленький принц» – «Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили».

   28 листопада вихованці екошколи НПП «Кармелюкове Поділля» під час заняття «Домашні улюбленці» знайомилися із цікавими фактами та звичками домашніх тваринок, правилами догляду за ними та поводження із безпритульними тваринами, пограли в ігри «Кіт чи собака?», «Так чи ні?», а також вивчили цікаву руханку «Киця-кицюня».

   На завершення заняття діти виготовили аксесуари для своїх грайливих котиків.