Екологічний захід “За життя без сміття”

Екологічний захід “За життя без сміття”

08/11/2023 Off By ekologoosvita

Протягом цього тижня ( з 06 по 10 листопада 2023 року) відбулися зустрічі з вчителями та учнями шкіл сіл Ольгопіль та Вербка, під час яких було проведено екологічний захід «За життя без сміття». Ця тема, наразі, є дуже актуальною. Адже, щороку людство продукує понад 2 мільярди тон сміття. Це в середньому 200 кг на людину. Якщо розпочати сортувати та переробляти сміття, величезні території родючих земель відновляться не швидше, ніж через 300 років. І якщо людина не зробить так, щоб на Землі стало менше сміття, то сміття зробить так, щоб на Землі стало менше людей.

   Під час заходу всіх присутніх було ознайомлено: із проблемами засмічення навколишнього середовища та шляхами їх вирішення; з переробкою сміття в країнах Європи, України а також в наших громадах.

   Велику увагу було приділено правилам сортування сировини, що йде на переробку, під час майстер-класу «Сортуй відповідально!», де учні на практиці здобували корисні звички відповідального сортування у нашій місцевості. Для того, щоб була можливість відсортовувати сировину, кожній школі було подаровано по два комплекти офісних контейнерів для її збору.

   Щоб вести екосвідомий спосіб життя, потрібно зовсім мало зусиль. Головне бажання та сила волі. І що цікаво – діти інколи можуть в цьому проявити навіть більшу активність, ніж дорослі. Тільки взявши відповідальність за свої відходи на себе, ми зможемо легко вирішити цю проблему.