На користь людям

На користь людям

07/11/2023 Off By ekologoosvita

В рамках акції «Посади дерево» в НПП «Кармелюкове Поділля» пройшов захід по посадці дерев береки лікарської. Місцем проведення заходу  став рекреаційний пункт «Криниця Лотоцького», які було висаджено вздовж під’їзного шляху від дороги Чечельник  – Попова Гребля безпосередньо до рекреаційного об’єкту, в кількості 60 дерев.

Посадковий матеріал вирощено на дослідній ділянці Червоногребельського ПНДВ, в ході реалізації Програми  по збереженню та відтворенню береки лікарської (Sorbus torminalis (L.)Crantz) на території національного природного парку «Кармелюкове Поділля».

В заході прийняли участь одинадцять працівників Парку, на чолі з директором Олександром РОМАНЧУКОМ.

Сподіваємось, що всі дерева приживуться і створять тінисту алею  з надзвичайно цінної та рідкісної породи, яка занесена до Червоної книги України. З часом дерева стануть природним насіннєвим банком, в якому закладені спадкові генетичні ознаки, сформовані саме на території Парку. Також плоди дерев смачні та лікувальні, які зможуть порадувати відвідувачів рекреаційного пункту. Не менш важливою цінністю є його декоративна привабливість, яка прикрасить навколишній пейзаж.

Не ламайте, не рубайте,  не паліть, а долучайтеся, садіть і примножуйте зелене багатство планети.