Віртуальна екскурсія біосферними заповідниками України

Віртуальна екскурсія біосферними заповідниками України

03/11/2023 Off By ekologoosvita

3 листопада 2023 року в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» відбулося заняття «Біосферні заповідники України», приурочене до Міжнародного дня біосферних заповідників. Під час заняття діти здійснили віртуальну екскурсію п’ятьма біосферними заповідниками України (“Асканія-Нова”, Дунайський біосферний заповідник, Карпатський біосферний заповідник, Чорноморський біосферний заповідник,  Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник), дізналися про їх значення, унікальність та важливість, збереження яких має глобальне міжнародне значення.

   Цей день нагадує нам про нашу відповідальність перед планетою і необхідність сприяти розвитку сталих відносин з природою. Черпаючи натхнення в практиках цих заповідників, ми покликані відтворювати їх у наших громадах для збереження природи.

   Натхненні красою та унікальністю нашої природи, вихованці екошколи намалювали малюнки на тему «Любіть і бережіть природу».  Дитячі малюнки дуже зворушливі, вони як не можна краще доносять до людей головний сенс — змусити кожну людину замислитися про те, що захист природи допоможе не тільки зберегти, але і примножити природні багатства.