Подорож до моря

Подорож до моря

31/10/2023 Off By ekologoosvita

   З нагоди відзначення Міжнародного дня Чорного моря, 31 жовтня 2023 року в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» відбулося заняття «Подорож до моря».

   Під час теоретичної частини, діти вирушили у віртуальну подорож по Чорному морю, з якої дізналися про його фізико-географічне розташування, історію, унікальність, важливість для природи та людини, стан природних ресурсів – проблем їх використання і збереження. «Юні мандрівники» згадали все, що їм вже відомо, дізналися багато нового, мали  безліч запитань. Особлива увага була приділена темі екологічного стану акваторії, де всі разом обмірковували «Що може зробити кожен із нас для порятунку Чорного моря?».

   Вправи «Знайди Чорне море» та «Хто у Чорному морі живе?» збагатили знання вихованців щодо розташування, різноманітності видів рослин і тварин, що мешкають у морі. Взявши участь у вікторині «Чорне море – унікальне й неповторне», діти змогли закріпити отримані знання.

  Цікавим творчим завданням для дітей стало виготовлення слайму – медузи. В приміщенні буяв аромат справжнього морського бризу, а діти закривши очі, уявляли себе біля морського узбережжя з медузою в руках.