Вчимося використовувати папір раціонально

Вчимося використовувати папір раціонально

27/10/2023 Off By ekologoosvita

   Сьогодні, 27 жовтня, в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» відбулося заняття «Навчимося використовувати папір раціонально», приурочений Міжнародному дню без паперу, який відзначають 6 листопада. Цей день був започаткований Асоціацією з управління інформацією та зображеннями (Association for Information and Image Management, AIIM).

   Його мета — показати на реальних прикладах, як і за допомогою яких технологій кожна організація може зробити вклад у збереження природних ресурсів. Звичайно, повна відмова людини від паперу дуже малоймовірна та й навряд чи потрібна, але обсяги світового споживання свідчать, що колективні заходи задля їхнього зменшення вкрай необхідні.

   Девіз Міжнародного дня без паперу – «Навчимося використовувати папір раціонально!».

    З відеопрезентації діти дізналися, які дії і технології допомагають скорочувати зайві витрати паперу в роботі, познайомилися зі способами раціонального використання і можливостю економії паперу, а також рекомендаціями по сортуванню макулатури.

   Вихованці екошколи долучилися до акції «Здай папір – наближай перемогу», тим самим практично закріпили знання щодо сортування даного виду сировини в нашій громаді.

   Так, як глянцеві журнали не придатні для переробки, було прийнято рішення виготовити підвіску у вигляді сови із журнальних трубочок. Це заняття дуже зацікавило та захопило діток і вони загорілися бажанням зробити інші вироби та дати друге життя глянцю.