День сталого розвитку

День сталого розвитку

24/10/2023 Off By ekologoosvita

   Щорічно у четверту середу жовтня (цьогоріч 25 жовтня) у всьому світі відзначається День сталого розвитку, мета якого – нагадати суспільству про важливість турботи про навколишнє середовище і кроки, які для цього необхідно робити.

   Напередодні, 24 жовтня, в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» було проведено заняття «Наша домівка – планета Земля», присвячене цій події.

   Під час перегляду відеопрезентації «Сталий розвиток», діти сформували уявлення про цілісне ставлення до збереження ресурсів планети, навички економного використання різних джерел енергії, дбайливе відношення до енергоресурсів і дарів природи.

  Чудовим інструментом для перевірки отриманих знань стала дидактична гра «Я обираю сталий розвиток»: серед запропонованих варіантів дій щодо ресурсів і навколишнього середовища, вихованці віддавали перевагу тим, які забезпечували  дружнє ставлення до довкілля.

   Практична частина заняття була приділена майстер-класу «Квіти з паперових лотків для яєць», ідея якого – дати друге життя непотрібним речам. Кожен дитячий виріб був створений з неабиякою фантазією, захопленістю і любов’ю.